FUE Saç Ekimi Yöntemi Fiyatları

1
1283

Saç ekimi, kısaca saçlı bölgeden alınan saç köklerinin saçsız bölgeye transferi işlemidir. Saç ekimi uygulamasında uygulanan yöntemler arasında benzerlikler vardır ancak bir o kadar da farklıdır. FUT yönteminde saç kökü şerit şeklinde alınır fakat FUE yönteminde tek tek alınır ancak kafanın aynı kısmından saç kökü alınır ve ekim yöntemi de birbirine benzer ve FUE yönteminde saç kökünün kafadan elde edilmesinin dışında kol bacak göğüs gibi bölgelerden de elde edilebilir.

FUE yöntemi diğer yöntemlere göre daha başarı sonuçlar vermektedir ve daha estetik görüntüler elde edebilirsiniz. Tabi bunların asıl başarısını doktor ortaya çıkarmaktadır doktor ne kadar başarılı olursa o kadar başarılı sonuçlar verir.

Saç ekimi fiyatlarına birçok faktör etki etmektedir bu nedenle de fiyatlar kişiye özel belirlenmektedir. Bu durum FUE saç ekimi fiyatları içinde geçerlidir. Saç ekimi fiyatı, kişinin dökülme bölgesinin büyüklüğüne ve ekilecek saç kökü sayısına göre temel olarak değişiklik göstermektedir. Bunların dışında saç ekimi merkezinin kalitesine, bulunduğu il ve ilçeye, saç ekimini yapan doktora artı ekim işleminde bulunan ekibe göre, ekim işleminde kullanılan aletlerin maliyetine göre saç ekimi fiyatları değişmektedir ve belirlenmektedir.

FUE yöntemi diğer yöntemlere göre biraz daha maliyetli ve fiyatı yüksek olan saç ekimi yöntemidir. Bilirsiniz yeni olan her şey pahalıdır FUE yöntemi de saç ekimi yöntemleri arasında en son uygulanan ve en iyi başarıyı veren yöntem olduğu için fiyatı yüksektir.

1 YORUM

  1. Merhaba saç ekimi yaptırmak istiyorum fiyat araştırırken sitenizdeki yazıya denk geldim fue yöntemi ile saç ekimi yaptırmak istiyorum ama kafama takıldı ben şimdi istanbulda değilde Samsun da sac ekimi yaptirirsam daha ucuzami yaptırırım.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.