Saç Ekim Fiyatları

2
1708

Saç Ekim FiyatlarıBu makalemizde saç ekim fiyatlarından bahsedeceğiz. Saç ekim fiyatları neye göre belirlenir neye göre farklılık gösterir siz ziyaretçilerimize bunları aktaracağız.

Saç ekim fiyatlarını web sitelerinde vermek Türkiye cumhuriyeti yasalarına göre yasaktır bu yüzden net bir fiyat bilgisi verme lüksümüz yoktur. Saç ekim fiyatları ile ilgili bilgi alabilmek için saç ekimi merkezleri ve saç ekimi yapan klinikler ile görüşmeniz gerekir.

Saç ekimi fiyatları ekim yaptıran bireyler arasında çok fazla farklılık göstermektedir. Nedeni de saç ekimi işleminin ününden dolayı tabiri caizse tıp dışında merdiven altı tabiriyle anlatabileceğimiz yerlerde bu işlemi yapma çabalarıdır. Yasal olarak saç ekim işlemi dermatologlar tarafından gerçekleştirilebilen bir operasyondur. Günümüzde saç ekimine olan aşırı talep diğer tıbbi branşlarda bu konuya itmiş durumdadır. Fakat piyasada doktor olmadığı halde saç ekimi yapan çok sayıda insan bulunmakta.

Size önerimiz operasyonunuzu planlayan kişilerin doktoru olduğundan kesinlikle emin olun. Hatta gerekirse belgelerini inceleyin. Ameliyatınızın nerede nasıl hangi ortamda yapılacağını öğrenin. Doktorunuzun adını ve uzmanlık alanını kesinlikle öğrenmelisiniz. Saç ekimi fiyatları konusunda kesinlikle detayları es geçmeyin daha sonra pişman olabilirsiniz bu durumdan.

Saç ekim fiyatı, ekilecek saç kökü yoğunluğuna, kullanılacak olan saç ekimi yöntemine, alınacak saç kökü sayısına, saç ekim merkezine ve hatta saç ekim merkezinin bulunduğu il ya da ilçe/semte göre değişim göstermektedir.

Saç analizi yapılırken ekilecek saç kökü sayısını hesaplanır, uygulanacak yöntem belirlenir ve kaç seansta ekim işleminin tamamlanacağına karar verilir ve buna göre size fiyat bilgisi verilir.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba hocam. Benim saçlarım da dökülüyor aşırı derecede, saç ekimi yaptırmak istiyorum ancak maliyet konusunda biraz sıkıntım var artı ekim işleminden sonraki sürede saçlarım tamamen dökülmeden bi çözüm bulmam lazım. Mail adresimden dönerseniz bana sevinirim

  2. 2 yıl önce saç ekimi yaptırdım ve bu işleme verdiğim paraya hiç acımadım iyikide saç ektirmişim saçlarım tekrar ve tekrar saçlarımı taraya biliyorum böyle bir zevk olamaz arkadaşlar.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.