Saç Ekimi İstanbul En İyisi

0
504

Kaliteli bir saç ekim merkezinde yapılan işlemler son derece başarılı sonuçlar vermekte. Türkiye’de en çok saç ekim merkezi İstanbul‘ da bulunmaktadır. Daha sonra sıralamayı Ankara ve İzmir takip etmekte. Kalite bakımından en iyi saç ekim doktorları da İstanbul ve Ankara’da bulunuyor. Bir çok saç ekimi uzmanı ise anlaşmalı olduğu hastanelerde uygun koşullarda saç ekimi işlemini gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi ameliyatı sonrasında yaşananlar çok merak edilen konulardan biridir. Nasıl iyileşirim, acı duyar mıyım, ne kadar sürede iyileşirim, işe ne zaman dönerim, sonuçları itibariyle kalıcı bir operasyon mu, memnun kalır mıyım, pişman olur muyum… gibi birçok soru ameliyat olacak hasta adaylarının kafasında dönüp durur. Aslında saç ameliyat sonuçları açısından estetik cerrahide hastaların en çok mutlu olduğu operasyonlardan biridir.

Saç ekimi sonrası iyileşme süreci kaygıları çürütecek derecede konforlu geçmektedir. Tecrübeli bir plastik cerrahi uzmanının yaptığı saç ekimi operasyonunun iyileşme döneminin de çok başarılı geçeceği akıldan çıkarılmamalıdır.

Doktor seçimi bu anlamda çok önemlidir. Ücret kaygısı ve yeterince araştırılmadan yaptırılan ameliyatlar kimi zaman hayal kırıklığına yol açabiliyor. Bu da hastaların memnuniyetsizliğine ve birtakım şikâyetlerine haklı olarak yol açabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarda Saç Dökülmesi başlıklı makalemizde kadınlarda saç dökülmesi, saç ve saç analizi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER