Saç Gölgelendirme İşlemi

0
282

Günümüz koşullarında stres ve genetik nedenlerden dolayısıyla kadın erkek pek çok kişini problemi haline gelen saçsızlık kişinin yaşından daha büyük göstermesine neden olmaktadır. Bu da iş ve sosyal hayatta kişiyi sıkıntıya sokan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Alternatif tedavi yöntemleri arasında süre açısından daha kısa olması dolayısıyla son yıllarda sıklıkla tercih edilen saç gölgelendirme süreleri kişilerin saç yaptıracakları alana göre farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle saç simülasyonu işleminde saçın durumu önem arz etmektedir.

Doktorlar tarafından saç bölgenize yapılacak işlem iki saat ve beş saat arasında değişiklik göstermektedir. Daha da önemlisi saç simülasyonu yaptırdıktan kısa bir süre oluşan sızlamanın ardından normal yaşantınıza kaldığınız yerden devam ediyor olmanızdır ki bu da yoğun tempoyla çalışılan günümüz koşullarında önemli bir etkendir.

Bir önceki yazımız olan Saç Kıran Sonrası başlıklı makalemizde saç ekim merkezleri, saç ekimi ve saç ekimi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER