Saç Mezoterapisi Fiyatları

4
2818

Bay bayan herkes de saç sağlığı çok önemlidir. Saçların dökülmesi, güçsüzleşmesi, seyrelmesi, incelmesi erkeklerde ve bayanlarda ortak şikayetlerdir. Erkeklerde androjenik nedenlerle saç kaybı, bayanlarda ise saçların cansızlaşması, seyrelip incelerek dökülmesi gözlemlenmektedir. Saç dökülmesi erkeklerde bölgesel olurken bayanlarda seyrelme şeklinde meydana gelmektedir.

Saç mezoterapisi işleminde, cildin orta tabakasının ihtiyacı olan vitamin, protein ve mineral gibi karışımları çok ince uçlu özel iğnelerle encekte edilen tedavidir. Saç mezoterapisi saçlı derinin beslenmesi, güçlenmesi ve saç derideki kan dolaşımının düzenlenmesi uygulamasıdır. Saç mezoterapisi işleminde 2mm’lik iğneler ile vitaminler kan dolaşımını düzenleyici ilaçlar saçlı deriye enjekte edilerek saç kökleri canlandırılır.

Saç mezoterapisi uygulaması, saç kaybını engellemek, cansız saç köklerini canlandırmak, eski sağlığına kavuşturmak, beklemekte olan saç hücrelerini harekete geçirerek saçların güçlenmesini sağlamak için yapılan kendini ispat etmiş başarılı bir tekniktir.

Özellikle saç ektirmeyi düşünen ancak saçlarını tamamen dökülmemiş yani kel olmayan, saçları var olan hastalara kalan saçlarını korumak maksadıyla uygulanan tekniktir. Bay ve bayan herkese başarı ile uygulanan bir yöntemdir. Saç mezoterapisinde saç sağlığı için gerekli olan karışımlar direkt saç köküne enjekte edilmektedir. Bu sayede kısa sürede etkisini gösterir ve fark edilir.

Saç mezoterapisi işlemi, başka saç ekimi uygulaması ile birlikte uygulanabilir. Saç ekimi öncesi ve sonrasında saç ekimini destekleyici olabilmektedir. Saç mezoterapisi hastada 1 sefer olmak üzere 8 – 10 seans olarak uygulanabilir. Saç ağlığına kavuşmasından itibaren destekleyici olarak daha seyrek aralıklarla uygulanması tavsiye edilebilir. Saç sağlığı için saç mezoterapisini herkes kullanabilir.

Saç mezoterapisi ve saç ekimi fiyatlarını internet ortamların vermek yasak olduğu için buradan net fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak bildiğiniz ya da en yakın saç ekim merkezine giderek saç mezoterapisi ya da saç ekimi yöntemleri arasında istediğiniz uygulamanın fiyat bilgisini alabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Saç mezoterapisi de en az saç ekimi uygulaması kadar mucizebi birşey ölmeye yüz tutmuş saçları canlandırıyor ve eski sağlığına kavuşturuyor ben kendi deneyimlerime ve tecrübelerime dayanarak söyleye bilirimki saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız kesinlikle saç mezoterapisini uygulayabilir.

  2. Saçlarım dökülmeye başladığında ilk saç ekimi yöntemlerini araştırmaya başlamıştım bu konu ile ilgili yazıları okurken ve web sitelerinde dolaşırken saç mezoterapisini gördüm ve onu araştırmaya başladım bu işlem benim derdime çözüm olduğunu anlayınca saç ekim merkezlerine birisine giderek muayene oldum doktorumda onayladıktan sonra saç mezoterapisi yaptırdım ve mükemmel bir sonuç aldım herkese bu işlemi tavsiye edebilirim arkadaşlar bence fiyat önemli değil önemli olan sağlık diye düşünüyorum.

  3. Saç mezoterapisi gerçekten saç dökülmesi için uygulanan on numara bir teknik arkadaşlar 1 ay içerisinde etkisini gösterdi gerçekten psikoloji düzeldi kendime olan güvenim geldi resmen.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.