Turabi Çamkıran Saç Ektirdi

0
1628

Kertenkele dizisi ile oyuncu olarak ekranlara çıkan Turabi Çamkıran, gür saçları ile dikkat çekiyordu. Survivor yarışması ile adını duyuran Turabi, yarışmadayken bu kadar gür saçlı değildi.

Survivor yarışmasının bitmesinden sonra oyunculuk dersleri almaya başlayan Turabi, ATV ekranlarında yayınlanan Kertenkele isimli sevilen dizide Kara Kemal karakterine hayat verdi. Bu rol, Turabi’nin ilk oyunculuk deneyimi olmuştur. Diziye yepyeni bir imaj ile katılan Turbo lakaplı Turabi’nin saçlarının ön kısmına greft saç ekimi yaptırdığı ortaya çıktı. Turabi Çamkıran, oyunculuk hayatına adım attığı ilk dizisi olan Atv’nin sevilen dizisi Kertenkele’de karşımıza çok farklı bir imaj ile çıktı.

Turabi’nin bu yeni imajının sebebi çok konuşulmaya başladı. Turabi’de en çok dikkat çeken detayın gürleşmiş saçları olduğu ortaya çıktı. Oldukça gür olan saçların sebebi ortaya çıktı. Meğer Turabi saç ekimi yaptırmış. Turabi, başının arka bölgesinde bulunan saçlardan aldırarak başının ön bölgesinde dökülmüş olan saçlarının yerine 3700 greft saç ekimi yaptırdı. Böylece saçları daha gür ve daha dolgun görünmeye başladı. Dökülen ve seyrelen saçlarından şikayetçi olan Turabi, saç ekimi yaptırarak istediği saçlara kavuşmuş oldu.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.